Wolność od ascezy - Krzysztof Chrząstek

Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą uwolnić się od wszelkich negatywnych wzorców związanych z ascetyzmem, wyrzekaniem się dóbr, umartwianiem siebie i samoograniczeniami w sferze materialnej i duchowej. To nagranie pomoże tym, którzy chcą się wreszcie poczuć fajnie w swoim życiu i zacząć cieszyć się również materialnym - fizycznym aspektem swojego życia, włączając w to pieniądze, seks, związki i dobrobyt.

W głębokim relaksie usłyszysz najważniejsze rzeczy związane z wieloma wymiarami normalnego życia, które warto urzeczywistnić i zrealizować w swoim życiu już teraz. Zapraszam do wysłuchania.

 

 

Krzysztof Chrząstek jest autorem następujących książek:

  1. „Tajemnica Agarty” to sensacyjna powieść podróżniczo-mistyczna, pełna intryg i niespodzianek. Główny bohater, milioner i idealista, odnalazł informacje o zaawansowanej cywilizacji, która wiele lat temu ukryła się przed ludźmi.

Aby odnaleźć przejście do tamtego świata, musi odnaleźć sekretny klucz i pokonać konkurentów, m.in. gangsterów i przedstawicieli Watykanu, którzy nie chcą, aby ludzkość dowiedziała się o tym miejscu. Ta powieść nawiązuje do stylu przygód Indiany Jonesa i łączy w zgrabną całość wiele faktów, legend, mitów i fragmenty tzw. teorii spiskowych, które od lat ciekawią i nurtują wielu ludzi.

Jeżeli to lubisz, to warto, abyś przeczytał "Tajemnicę Agarthy" już teraz.https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/

  1. "Poradnik Szczęśliwego Człowieka" to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym. Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. To mądra pozycja, w której autor zebrał wiele ciekawych porad, dzięki którym możesz poczuć się miło, przyjemnie i dobrze.

A gdy utrwalisz ten stan, to masz szansę na odczucie szczęścia, radości, miłości i błogości. A każdy z nas za tym tęskni. Bo tak naprawdę tylko te stany mogą być trwałe. Książka jest tak skonstruowana, że na jej każdej stronie jest jedna porada wraz z jej rozwinięciem.

Wszystkie porady są ponumerowane, dzięki czemu łatwo i szybko się czyta. Po przeczytaniu całości można powracać do ulubionych stron lub też inspirować się, otwierając poradnik na chybił-trafił by zobaczyć, co na dziś podsuwa nam "los". Warto zawsze czytać całe strony, bo rozwinięcia głównych tematów bywają ciekawe i intrygujące. Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj.

To znakomita lektura i świetny prezent dla bliskich osób. https://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

  1. "Zaczarowany las" to piękna bajka wierszem. Opowiada o złym królu, który dręczył ludzi czarami i został za to wygnany z zamku do lasu. Miał tam być, aż ktoś go odczaruje. Przeżył tam wiele przygód, po których zmienił się na lepsze. Duch Lasu dał mu za to wielki dar. A co takiego go spotkało w lesie, to już warto przeczytać samemu. Bajka uczy o tym, co jest w życiu ważne. Warto, aby każdy — dziecko i dorosły choć raz przeczytał taką piękną, nieco idealistyczną opowieść. https://ridero.eu/pl/books/zaczarowany_las/
  2. "Uśmiech słońca" to zbiór przypowieści filozoficznych, podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy. Autor inteligentnie łączy wątki z różnych kultur i tradycje religijne z całego świata. Czerpie z bogatej skarbnicy mądrości i wiedzy tao, zen, buddyzmu, chrześcijaństwa i innych ścieżek duchowych. Błyskotliwymi pointami i wnioskami oraz aforyzmami skłania do głębokiej refleksji nad sobą, życiem, światem i ludzkością. Choć podejmowane przez niego tematy są ważne, to wiele opowieści przepełnionych jest radością, pogodą ducha i uśmiechem.

Wspaniała lektura zarówno dla wszystkich poszukujących sensu istnienia, interesujących się ezoteryką czy duchowością, jak i dla wielbicieli takich pisarzy jak Anthony DeMello czy Jiddu Krishnamurti. https://sklep.zysk.com.pl/usmiech-slonca.html

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl