Totalny Luz - Krzysztof Chrząstek

Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą wreszcie poczuć, że ich ciało jest zrelaksowane a umysł spokojny. Dla tych, którzy chcą się porządnie zrelaksować i odprężyć. Szczególnie przydana będzie ona dla takich osób, które są zabiegane i chcą dać sobie wreszcie czas na to, aby ich ciało i umysł rozluźniły się i odpoczęły. Dla tych, które chcą pozbyć się stresu i napięcia. Zatem jeżeli masz dość ciągłej gonitwy za czymś lub czujesz presję, aby robić dużo rzeczy naraz, to wreszcie przyszła pora na wytchnienie. Odpręż się i pozwól sobie na błogi odpoczynek. Medytacja jest również przydatna dla tych, którzy samodzielnie pracują z jakimś tematem, afirmacjami lub dekretami i chcą się lepiej przygotować do takiej pracy. Czas trwania medytacji 27 minut.

Krzysztof Chrząstek jest autorem następujących książek:

1. „Tajemnica Agarty” to sensacyjna powieść podróżniczo-mistyczna, pełna intryg i niespodzianek. Główny bohater, milioner i idealista, odnalazł informacje o zaawansowanej cywilizacji, która wiele lat temu ukryła się przed ludźmi.

Chce odnaleźć klucz do Agarthy, który mu umożliwi dostanie się tam. Musi też pokonać konkurentów, m.in. gangsterów i przedstawicieli Watykanu, którzy nie chcą, aby ludzkość dowiedziała się o tym miejscu. Aby zdobyć pełny klucz, musi odwiedzić wiele pradawnych miejsc. Ta powieść łączy w zgrabną całość wiele faktów, legend, mitów i fragmenty tzw. teorii spiskowych, które od lat ciekawią i nurtują wielu ludzi.

Jeżeli to lubisz, to warto, abyś przeczytał "Tajemnicę Agarthy" już teraz.

https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/

2. "Poradnik Szczęśliwego Człowieka" to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym. Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. To mądra pozycja, w której autor zebrał wiele ciekawych porad, dzięki którym możesz poczuć się miło, przyjemnie i dobrze.

A gdy utrwalisz ten stan, to masz szansę na odczucie szczęścia, radości, miłości i błogości. A każdy z nas za tym tęskni. Bo tak naprawdę tylko te stany mogą być trwałe. Książka jest tak skonstruowana, że na jej każdej stronie jest jedna porada wraz z jej rozwinięciem.

Wszystkie porady są ponumerowane, dzięki czemu łatwo i szybko się czyta. Po przeczytaniu całości można powracać do ulubionych stron lub też inspirować się, otwierając poradnik na chybił-trafił by zobaczyć, co na dziś podsuwa nam "los". Warto zawsze czytać całe strony, bo rozwinięcia głównych tematów bywają ciekawe i intrygujące. Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj.

To znakomita lektura i świetny prezent dla bliskich osób. https://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

 

3. "Uśmiech słońca" to zbiór przypowieści filozoficznych, podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy. Autor inteligentnie łączy wątki z różnych kultur i tradycje religijne z całego świata. Czerpie z bogatej skarbnicy mądrości i wiedzy tao, zen, buddyzmu, chrześcijaństwa i innych ścieżek duchowych. Błyskotliwymi pointami i wnioskami oraz aforyzmami skłania do głębokiej refleksji nad sobą, życiem, światem i ludzkością. Choć podejmowane przez niego tematy są ważne, to wiele opowieści przepełnionych jest radością, pogodą ducha i uśmiechem.

Wspaniała lektura zarówno dla wszystkich poszukujących sensu istnienia, interesujących się ezoteryką czy duchowością, jak i dla wielbicieli takich pisarzy jak Anthony DeMello czy Jiddu Krishnamurti.

https://sklep.zysk.com.pl/usmiech-slonca.html

 

 

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl