Super odchudzanie

Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Niniejsza płyta jest rewelacyjnym narzędziem do "zaprogramowania" własnej sylwetki na doskonałą figurę i samopoczucie. W medytacjach wykorzystano metodę Evelyn Monahan, która odnosi się do bezpośredniego "wezwania" własnej Nadświadomości - Boga...

Podświadomość, która jest odpowiedzialna za wszelkie kreacje w życiu, reaguje niemal natychmiast, kreując pożądany efekt (czas oczekiwania - kilka tygodni). Opracowana przez Romana Rybackiego płyta pozwala na w pełni bezpieczne poddanie się procesowi odchudzania. Silnie naenergetyzowane sugestie działają bezpośrednio na podświadomy umysł, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszani dostosowania jakichkolwiek diet. Organizm "samoistnie" reguluje sprawy apetytu.

Przy pracy nad niniejszą pytą należy bezwzględnie wziąć pod uwagę ilość kilogramów (które chcemy uzyskać) zgodnie z normą lekarską w stosunku do wzrostu, czyli waga musi być proporcjonalna do wzrostu. Stosowanie tej metody jest całkowicie bezpieczne, ale w przypadkach jakichkolwiek zaburzeń fizycznych funkcji organizmu należy zwracać się do swojego lekarza.

978-83-61168-61-4

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl