Prawo do bogactwa

Cena: 22,50 zł 22.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Płyta ta jest wynikiem pracy autora tekstu nad sobą. Skutkiem jego wędrówek w głąb siebie, a co nieświadomie wpływało na podejmowane decyzje.

Płyta ta, jeżeli pozwolisz sobie na to, umożliwi Ci odblokowanie tego co sam/sama przed sobą schowałeś/aś, skonfrontowanie się z tym na poziomie serca i uzdrowienie w miłości tak, abyś mógł/mogła realizować swoje cele i marzenia w Boskiej harmonii z sobą i całym światem. Aby to, co sugerujesz sobie na płycie, mogło zaistnieć w Twoim świecie, trzeba pracować z każdą medytacją 40 dni, tj. 40 dni utwór pierwszy i 40 dni utwór drugi. Możesz i masz prawo stosować własne formy pracy z tą płytą (innymi także), ale to efekty w Twoim świecie fizycznym poinformują Cię, co Ty naprawdę przepracowałeś/aś, oczyściłeś/aś (emocje) i urzeczywistniłeś/aś (kreacja) w sobie i dla siebie, i jak masz to ugruntowane. Jeżeli nie stanie się tak, jak programowałeś (autosugestia) przez w/w czas 80 dni, to wiedz, że wewnętrznie (Twoja podświadomość) masz na ten temat inne zdanie i z każdym z utworów, a przynajmniej z utworem drugim, trzeba pracować minimum 90 dni do 120. Wówczas przyjmiesz wewnętrznie swoje sugestie do realizacji. Nie przerażaj się, policz ile masz lat i jaki to procent Twojego dotychczasowego życia.

Zastanów się, kto jest dla Ciebie naprawdę najważniejszy i czy Ty chcesz realizować swoje cele i marzenia? Czy Ty po prostu masz "dobre chęci", czyli dyskretnie oszukujesz i zakłamujesz sam/sama siebie. Postaraj się, aby była to ta sama pora dnia na medytację dziennie, ale systematycznie i konsekwentnie, np. utwór pierwszy rano, utwór drugi wieczorem.

Kieruj się wytrwałością, siłą woli, a nie przymusem. Jak dasz sobie ten czas w/w okresie, to dokonasz oceny i zobaczysz czy było warto... Sprawdź sam.

2006
978-83-61168-41-6

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl