Powiew Bogactwa - Krzysztof Chrząstek

Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Powiew bogactwa - Krzysztof Chrząstek

 

Bogactwo. Bogactwo to ważny temat. Dla niektórych zbyt ważny. Za bogactwo wielu przyjmuje pieniądze i posiadłości. To widać i budzi ogromne emocje. Ale czy taka właśnie jest prawda?

Bogactwo to po pierwsze zdrowie. Fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Bez niego nic nie cieszy i choćby ktoś miał miliardy, to nic mu po tym, skoro będzie chorował, źle się czuł lub stąd odejdzie. Często takie osoby rozumieją to zbyt późno, albo wcale. Wielu milionerów i miliarderów, którzy chorują, chętnie zamieniłaby się z biednymi na zdrowie. Podobnie zresztą, jak na młodość.

Bogactwem jest też korzystanie z czystego powietrza, ze zdrowej, czystej wody i pożywienia naturalnego, bez niepotrzebnych konserwantów i chemikaliów. Takie pożywienie daje siłę i moc. Odżywia i leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Kiedyś to było naturalne i powszechnie dostępne, teraz często jest luksusem... dla bardzo bogatych lub... bardzo biednych, którzy żyją blisko natury. Wiele ludów żyjących blisko natury ma doskonałe uzębienie, jak kiedyś np. Aborygeni. Ponoć zęby zaczęły im się psuć dopiero, gdy zaczęli się odżywiać jak biali. Wcześniej nie mieli z tym problemu.

Do tego poziomu bogactwa zalicza się dobrą relację ze sobą samym - lubienie siebie, akceptację siebie oraz miłość do siebie.

Po drugie bogactwo to spokój wewnętrzny. Spokój serca, umysłu i zrelaksowane ciało, które wypełnia radość.

Tyle, że często wiele osób nigdy nie zaznało takiego stanu w swoim życiu z różnych przyczyn i nie są go sobie w stanie ani wyobrazić, ani poczuć. Dopiero systematyczna praca nad sobą, regularny relaks ciała i umysłu, oraz medytacja pozwalają na odczucie tego stanu. A warto go jeszcze w sobie i swojej przestrzeni życiowej ugruntować.

Wielu miliarderów trzęsie się ......

Całość przeczytasz na:

http://www.powiewwiatru.pl/Bogactwo/

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl