Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Krzysztof Chrząstek

Totalny Luz - Krzysztof Chrząstek

Totalny Luz - Krzysztof Chrząstek
Totalny Luz - Krzysztof Chrząstek

Totalny Luz - Krzysztof Chrząstek

Cena: 20,00 zł
szt.

Powiew Bogactwa - Krzysztof Chrząstek

Powiew Bogactwa - Krzysztof Chrząstek
Powiew Bogactwa - Krzysztof Chrząstek

 

Powiew bogactwa - Krzysztof Chrząstek

 

Bogactwo. Bogactwo to ważny temat. Dla niektórych zbyt ważny. Za bogactwo wielu przyjmuje pieniądze i posiadłości. To widać i budzi ogromne emocje. Ale czy taka właśnie jest prawda?

Bogactwo to po pierwsze zdrowie. Fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Bez niego nic nie cieszy i choćby ktoś miał miliardy, to nic mu po tym, skoro będzie chorował, źle się czuł lub stąd odejdzie. Często takie osoby rozumieją to zbyt późno, albo wcale. Wielu milionerów i miliarderów, którzy chorują, chętnie zamieniłaby się z biednymi na zdrowie. Podobnie zresztą, jak na młodość.

Bogactwem jest też korzystanie z czystego powietrza, ze zdrowej, czystej wody i pożywienia naturalnego, bez niepotrzebnych konserwantów i chemikaliów. Takie pożywienie daje siłę i moc. Odżywia i leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Kiedyś to było naturalne i powszechnie dostępne, teraz często jest luksusem... dla bardzo bogatych lub... bardzo biednych, którzy żyją blisko natury. Wiele ludów żyjących blisko natury ma doskonałe uzębienie, jak kiedyś np. Aborygeni. Ponoć zęby zaczęły im się psuć dopiero, gdy zaczęli się odżywiać jak biali. Wcześniej nie mieli z tym problemu.

Do tego poziomu bogactwa zalicza się dobrą relację ze sobą samym - lubienie siebie, akceptację siebie oraz miłość do siebie.

Po drugie bogactwo to spokój wewnętrzny. Spokój serca, umysłu i zrelaksowane ciało, które wypełnia radość.

Tyle, że często wiele osób nigdy nie zaznało takiego stanu w swoim życiu z różnych przyczyn i nie są go sobie w stanie ani wyobrazić, ani poczuć. Dopiero systematyczna praca nad sobą, regularny relaks ciała i umysłu, oraz medytacja pozwalają na odczucie tego stanu. A warto go jeszcze w sobie i swojej przestrzeni życiowej ugruntować.

Wielu miliarderów trzęsie się ......

Całość przeczytasz na:

http://www.powiewwiatru.pl/Bogactwo/

 

 

Cena: 20,00 zł
szt.

Wolność od ascezy - Krzysztof Chrząstek

Wolność od ascezy - Krzysztof Chrząstek
Wolność od ascezy - Krzysztof Chrząstek

Ta medytacja jest dla tych osób, które chcą uwolnić się od wszelkich negatywnych wzorców związanych z ascetyzmem, wyrzekaniem się dóbr, umartwianiem siebie i samoograniczeniami w sferze materialnej i duchowej. To nagranie pomoże tym, którzy chcą się wreszcie poczuć fajnie w swoim życiu i zacząć cieszyć się również materialnym - fizycznym aspektem swojego życia, włączając w to pieniądze, seks, związki i dobrobyt.

W głębokim relaksie usłyszysz najważniejsze rzeczy związane z wieloma wymiarami normalnego życia, które warto urzeczywistnić i zrealizować w swoim życiu już teraz. Zapraszam do wysłuchania.

 

 

Krzysztof Chrząstek jest autorem następujących książek:

  1. „Tajemnica Agarty” to sensacyjna powieść podróżniczo-mistyczna, pełna intryg i niespodzianek. Główny bohater, milioner i idealista, odnalazł informacje o zaawansowanej cywilizacji, która wiele lat temu ukryła się przed ludźmi.

Aby odnaleźć przejście do tamtego świata, musi odnaleźć sekretny klucz i pokonać konkurentów, m.in. gangsterów i przedstawicieli Watykanu, którzy nie chcą, aby ludzkość dowiedziała się o tym miejscu. Ta powieść nawiązuje do stylu przygód Indiany Jonesa i łączy w zgrabną całość wiele faktów, legend, mitów i fragmenty tzw. teorii spiskowych, które od lat ciekawią i nurtują wielu ludzi.

Jeżeli to lubisz, to warto, abyś przeczytał "Tajemnicę Agarthy" już teraz.https://ridero.eu/pl/books/tajemnica_agarthy/

  1. "Poradnik Szczęśliwego Człowieka" to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym. Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. To mądra pozycja, w której autor zebrał wiele ciekawych porad, dzięki którym możesz poczuć się miło, przyjemnie i dobrze.

A gdy utrwalisz ten stan, to masz szansę na odczucie szczęścia, radości, miłości i błogości. A każdy z nas za tym tęskni. Bo tak naprawdę tylko te stany mogą być trwałe. Książka jest tak skonstruowana, że na jej każdej stronie jest jedna porada wraz z jej rozwinięciem.

Wszystkie porady są ponumerowane, dzięki czemu łatwo i szybko się czyta. Po przeczytaniu całości można powracać do ulubionych stron lub też inspirować się, otwierając poradnik na chybił-trafił by zobaczyć, co na dziś podsuwa nam "los". Warto zawsze czytać całe strony, bo rozwinięcia głównych tematów bywają ciekawe i intrygujące. Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj.

To znakomita lektura i świetny prezent dla bliskich osób. https://www.kos.com.pl/pl/p/Poradnik-szczesliwego-czlowieka/429

  1. "Zaczarowany las" to piękna bajka wierszem. Opowiada o złym królu, który dręczył ludzi czarami i został za to wygnany z zamku do lasu. Miał tam być, aż ktoś go odczaruje. Przeżył tam wiele przygód, po których zmienił się na lepsze. Duch Lasu dał mu za to wielki dar. A co takiego go spotkało w lesie, to już warto przeczytać samemu. Bajka uczy o tym, co jest w życiu ważne. Warto, aby każdy — dziecko i dorosły choć raz przeczytał taką piękną, nieco idealistyczną opowieść. https://ridero.eu/pl/books/zaczarowany_las/
  2. "Uśmiech słońca" to zbiór przypowieści filozoficznych, podejmujących tematy interesujące nas wszystkich: kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy. Autor inteligentnie łączy wątki z różnych kultur i tradycje religijne z całego świata. Czerpie z bogatej skarbnicy mądrości i wiedzy tao, zen, buddyzmu, chrześcijaństwa i innych ścieżek duchowych. Błyskotliwymi pointami i wnioskami oraz aforyzmami skłania do głębokiej refleksji nad sobą, życiem, światem i ludzkością. Choć podejmowane przez niego tematy są ważne, to wiele opowieści przepełnionych jest radością, pogodą ducha i uśmiechem.

Wspaniała lektura zarówno dla wszystkich poszukujących sensu istnienia, interesujących się ezoteryką czy duchowością, jak i dla wielbicieli takich pisarzy jak Anthony DeMello czy Jiddu Krishnamurti. https://sklep.zysk.com.pl/usmiech-slonca.html

 

Cena: 20,00 zł
szt.

Radosne Uzdrowienie - Krzysztof Chrząstek

Radosne Uzdrowienie - Krzysztof Chrząstek
Radosne Uzdrowienie - Krzysztof Chrząstek

Radosne Uzdrowienie - Krzysztof Chrząstek

Cena: 20,00 zł
szt.

Wielka Harmonia - Krzysztof Chrząstek

Wielka Harmonia - Krzysztof Chrząstek
Wielka Harmonia - Krzysztof Chrząstek

Wielka Harmonia - Krzysztof Chrząstek

Cena: 20,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl